Çorlu Bulaşık Makinesı Servis

Bulaşık makinesi servis

Çorlu Bulaşık Makinesi Servis

Demir Elektrikli Ev Aletleri Hastanesi profesyonel kadrosu ile sizlere Çorlu Bulaşık Makinesi Servisi hizmeti vermektedir. Şeffaf ve güvenilir hizmete çok önem veren firmamız Çorlu Bulaşık Makinesi Servis desteğimizi müşterilerimize en sade şekilde sunuyoruz.

 

Siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını pratik çözümler ve teknolojiye dayanan servis ürünlerinle karşılıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile tüm Çorlu ve Ergene İlçesi mahallelerinde beyaz eşya servisi taleplerini karşılıyoruz.

 

Bulaşık Makinesi Nasıl Kullanılmalıdır ?

Bulaşık makinaları tüm evlerin olmazsa olmazıdır. Doğru bir bulaşık makinası kullanımı şu şekilde olmalıdır. Bulaşık makinesi sepetine yerleştirdiğimiz kirli bulaşıkların muhakkak musluk altında kaba kiri alınmadır aksi halde bulaşık makinesinde koku ve tahliye motorunda arızalar meydana gelecektir.

 

Bulaşık makinelerine aşırı bir şekilde bahsettiğim üzere bulaşık yerleştirilmemelidir. Sepetin boyutuna ve bölümlerine uygun bulaşık dizme uygulaması yapılmalıdır aksi halde bulaşıkların bazıları yıkama işlemi bittiğinde kirli çıkacaktır. Bunun sebebi ise fazla konulan bulaşıklar, altta kalan bulaşıklara su iletimini engellemesidir.

 

Bulaşık Makinesi Temizliği Nasıl Yapılır ?

Çamaşır makinalarında olduğu gibi bulaşık makinalarının temizliği de kullanıcı tarafından gerçekleştirilebilir. Bulaşık makinaları 6 ayda bir temizlenmelidir temizlik işlemi şu şekilde olur;

 

Bulaşık makinası boş durumda iken içerisine çamaşır makinasına koyduğumuz gibi 1 litre beyaz sirke dökülür ardından makine kapağı kapatılarak en uzun programa alınarak boş yıkama makinaya yaptırılır. Bu işlemin ardından bulaşık makinasındaki ağır kokular ortadan kalkmış olacak ve filtreleri temizlenmiş olacaktır.

Bilgi için

Bulaşık makinesi servis

Adres Bilgilerimiz

TELEFON NUMARASI

536-204-0059

E-POSTA

iletisim@demirevaletlerihastanesi.com

ADRES

Şeyhsinan mah. Şehit İrfan Atasayar sok. No:12/C Çorlu / TEKİRDAĞ

Bizimle İletişim Kurun